Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

srtf1 2018

 srtf2 2018


Цього дня державні нагороди України, відзнаки Міністерства оборони України та начальника Генерального штабу – Головнокомандувача ЗС України з формулюванням: «…за значний особистий внесок у справу розбудови, розвитку та забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України, бездоганну сумлінну службу» отримали більше двадцяти військовослужбовців Центру. Зокрема, два офіцери медичної служби – полковники Юрій Скуратівський й Тарас Кльофа – стали кавалерами Ордена Данила Галицького. Відзнакою МО України – нагрудним знаком «Знак пошани» було оцінено роботу полковника медичної служби Андрія Родзоняка, майора медичної служби Валентина Медзина, Подякою Міністерства оборони України було удостоєно капітанів медичної служби Миколу Волошина, Володимира Янківського водія-санітара, старшого солдата Романа Івануджака, водіїв, старших солдатів Михайла Політова, Назарія Старецького, водія-електрика, старшого солдата Віталія Туришина.
Також значна кількість військовослужбовців була нагороджена почесними нагрудними знаками начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «За досягнення у військовій службі II ступеня » та «За взірцевість у військовій службі III ступеня». Серед них – начальник відділення невідкладної медичної допомоги Центру підполковник медичної служби Костянтин Бартошик, старший ординатор нейрохірургічного відділення Центру підполковник медичної служби Сергій Іванов, командир взводу матеріально-технічного забезпечення Центру старший прапорщик Ярослав Возний, анестезиста відділення невідкладної допомоги Центру старшого сержанта Богдана Зелінського, водія-лаборанта солдата Івана Катрука та ще інших. Серед удостоєних - начальник Центру полковник медичної служби Іван Гайда, якому Указом Президента України №660 було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник галузі охорони здоров’я України».
Директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони полковник медичної служби Віталій Андтронатій під час нагородження висловив переконання в тому, що завдяки військовим медичним працівникам, які перебувають у бойових підрозділах разом із особовим складом, останні почуваються надійніше, а отже впевненіше.
- Солдат сміливіше йде у бій, коли знає, що поруч знаходиться фахівець, який, вразі чого, зможе врятувати йому життя. І прикладів такого бойового побратимства знаємо вже чимало. А ще хочу наголосити на тому, що наша українська система медичного забезпечення Збройних Сил достойно витримала екзамен отримала дуже високу оцінку. Смертність на етапах медичної евакуації у нас виявилась найменшою за останні військові конфлікти (йдеться про Чечню, Афганістан та Ірак)», – зазначив полковник медичної служби Віталій Андтронатій.
Він додав, що серед медичних працівників є втрати і багато поранених, але своїми діями на сході України вони показали, що військова медицина нашої держави є однією із найкращих.
Натомість Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) засвідчив глибоку повагу військовослужбовцям-учасникам АТО за їх готовність до жертовності заради українського народу та держави.
- Я ж сьогодні відчуваю себе сержантом медичної служби, бо я такий є. Я почуваю себе сьогодні серед тих людей, які рятують життя. Я дякую всім тим, які сьогодні дбають про людей. Дякую тим командирам, які не лишили своїх бійців на полі бою і не втекли, рятуючи життя, і тим, хто рятував поранених, і тих, хто сьогодні рятує Україну», – наголосив Блаженніший Святослав (Шевчук).

Варто зазначати, що на сході львівські військові медичні спеціалісти надавали допомогу та рятували життя не лише представникам силових структур, а й цивільному населенню. Про це під час міні-брифінгу розповів начальник клініки невідкладної медичної допомоги, лікар вищої категорії, полковник медичної служби Юрій Скуратівський.
Він розповів про те, що в селищі Хрящувате Луганської області звичайна сім’я під білим прапором намагалася покинути населений пункт, однак їх розстріляли терористи. В цій колоні були діти, яких було поранено.
Найважче було лікувати дітей, бо це ж діти. Ми були найближчим місцем, де їм могли надати кваліфіковану медичну допомогу. Тому їх привезли до нас., – розповів військовий лікар.
За його словами, військові на фронті дуже відчувають допомогу не лише волонтерів, але й підтримку всього народу. Офіцер наголосив, що це дуже важливо і подякував людям за увагу і турботу.
На завершення заходу усі охочі могли оглянути експозицію евакуаційного транспорту, що повернувся нещодавно із зони АТО.

 

Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.