Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

srtf

 

Міжнародні навчальні курси-тренінги з тактичної медицини (ТССС)

Сьогодні, 30 червня, на базі Військово-медичного клінічного центру Західного регіону розпочались дводенні міжнародні навчальні курси-тренінги з тактичної медицини: надання медичної допомоги пораненим на полі бою (ТССС) по системі Національної асоціації екстреної допомоги США (NAEMT). 

У 66-му військовому госпіталі жінки присягнули на вірність Українському народові

Сьогдні, 28 червня, жінки - військовослужбовці  склали  присягу на вірність Українському народові.
Урочистості відбулися у місті Красноармійськ, що на Донеччині на території 66-го військового мобільного госпіталю.

Конференція військових нейрохірургів розглянула питання бойової нейротравми

У Львові, на базі Військово-медичного клінічного центру Західного регіону військові та цивільні нейрохірурги країни зібралися в межах регіональних навчально-освітніх курсів «Черепно-мозкова травма військового та мирного часу». Захід відбувався під патронатом Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України, Української військово-медичної академії, Асоціації нейрохірургів Львівської області та Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького.

З нагоди професійного свята нагородили понад три десятки військових лікарів

17 червня
У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня медичного працівника України. Не зважаючи на щільний графік прийому пацієнтів та проведення інших лікувально-реабілітаційних заходів, військові лікарі, середній та молодший медичний персонал госпіталю викроїли трішки часу аби зібратися разом у клубі ВМКЦ ЗР. Перед тим, як розпочати офіційну частину заходу, начальник ВМКЦ ЗР полковник медичної служби Іван Гайда підбив підсумок діяльності військово- лікувальної установи за період проведення Антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях. З його слів, фахівці львівської школи військової медицини високо ціняться не лише в тилу, але й на фронті. У якості підтвердження його слів, заступник командира 80 одшбр по роботі із особовим складом підполковник Валентин Радик пригадав, як група військових лікарів госпіталю разом із десантниками перебувала в оточеному ворогами Луганському аеропорту.
Привітання із нагоди професійного свята від органів державної влади та цивільних колег військовим медикам передали заступник голови облдержадміністрації Юрій Підлісний та проректор з науково-педагогічної роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Анатолій Магльований.

Іконописці передали українським військовим медикам ікони

У Львові, в кафедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці урочисто освятили та передали ікони представникам Військово-медичного клінічного центру Західного регіону та клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України. У заході взяли участь представники духовенства, миряни, іконописці.

Сьогодні, 15 червня, у Львові на базі Військово-медичного клінічного центру Західного регіону відбулося відкриття нової клініки психіатрії (із палатами для наркологічних хворих)

Начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник Іван Гайда зазначив, у 2006 році відділ психіатрії у львівському госпіталі був знищений.
«У 2006 році з певних причин, через ту політику, яку вели в державі по відношенні до армії, відділення психіатрії було розформоване. До того моменту ми мали окреме ціле містечко, яке було скорочено, а земля і його територія була анексована. Психіатрія зараз дуже актуальна, зважаючи на ті події, які відбуваються на Донбасі», - сказав Іван Гайда.
Він наголосив, до цього часу система надання психіатричної допомоги у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону включала лише частину необхідних напрямків, які охоплювали тільки надання амбулаторної психіатричної допомоги без можливості лікування у спеціалізованому відділенні та проведення військово-медичної експертизи.

Делегація з Канади відвідала пацієнтів нашого Центру

Сьогодні, 14 березня, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук та члени делегації Міністерства національної оборони Канади відвідали розташування Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Під час ознайомлення з інфраструктурою військової медичної установи поважні гості поспілкувалися з пацієнтами – учасниками Антитерористичної операції, які проходили та проходять курс відновного лікування.

Жити повноцінним життям: у Львівському госпіталі відкрили кімнату ерготерапії та візкову майстерню для поранених бійців АТО

Сьогодні, 1 червня, у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону за участі представників програм НАТО в Україні та керівництва Військово-медичного Департаменту МО України було відкрито першу в Україні ерго-терапевтичну кімнату із спеціалізованим реабілітаційним обладнанням та візкову майстерню для обслуговування і ремонту інвалідних візків, придбаних за кошти Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації.

У Західному регіоні медичну допомогу надано більше десяти тисяч учасникам Антитерористичної операції

В Центрі та підпорядкованих військових лікувальних закладах з початку проведення Антитерористичної операції стаціонарно проліковано 10591 поранених, травмованих та хворих військовослужбовців – учасників АТО. Про це повідомив начальник Центру полковник медичної служби Іван Гайда під час підведення підсумків роботи медичної установи та підпорядкованих військових лікувальних закладів зони територіальної відповідальності за 2015 рік.

Відвідувачі
4
Статті
265
Перегляди статей
597447

Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.