Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

srtf

 

Міністр оборони України відвідав у військовому госпіталі прооперованого журналіста В’ячеслава Вовка

1 вересня, під час робочої поїздки на Львівщину Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак відвідав прооперованого журналіста В’ячеслава Вовка, який проходить лікування у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

— Я задоволений, що складна операція пройшла успішно. В’ячеслав знаходиться у свідомості поруч з рідними. Разом з тим, маємо пам’ятати, що попереду у нього довготривале лікування та процес відновлення, — повідомив Міністр оборони України Степан Полторак.

— Висловлюю вдячність військовим хірургам та медичним працівникам, які лікують В’ячеслава, а батькам та дружині — слова підтримки та віри, що все буде добре, — наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

26 річниця Дня Незалежності України

Святкування Дня Незалежності України у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

Президент: Професія військового лікаря - одна з найважливіших для безпеки держави і особливо під час військової агресії

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Донеччину відвідав 66 військовий мобільний госпіталь та подякував медикам, які надають допомогу пораненим та рятують чимало українських захисників, а також привітав їх за професійним святом — Днем медика.

«В найгостріші моменти, коли був аеропорт (Донецький аеропорт — ред.), Дебальцево, поранені і ті, хто готувалися до евакуації, були врятовані руками військових медиків. Фах лікаря є одним із найбільш шанованих, а професія військового доктора — одна з найважливіших для безпеки держави. Найбільше це відчувається зараз, в цей час, коли на Сході України триває військова агресія Російської Федерації проти вільної, незалежної та суверенної України», — наголосив Глава держави.

Державний Прапор України

У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону урочисто підняли Державний Прапор України!

66-й мобільний госпіталь - хвилини вартістю у життя

У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника

У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону (ВМКЦ ЗР) відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника України. У цей день на адресу львівських військових медиків пролунало чимало добрих слів від гостей.

Зокрема, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка у привітальній промові зазначив, що дуже часто кажуть, що медикам допомагають ангели, але він переконаний, що лікарі самі ангели, які рятують життя людям.

— Ангели забирають людей на небеса, а ви їх повертаєте назад на землю до життя, — сказав голова Львівської ОДА.

"Парад вишиванок" серед персоналу Військово-медичного клінічного центру Західного регіону

Сьогодні, 18 травня, у Львові, на території Військово-медичного клінічного центру Західного регіону свято День вишиванки відзначили конкурсом — обирали найгарнішу.

Керівництво військової медичної установи напередодні запропонувало персоналу у цей день прийти на роботу у вишиванках. І слід відзначити, що більшість працівників відгукнулося на цей заклик. А конкурс на найкращу вишиванку для всіх став несподіванкою.

Петро Порошенко відвідав 66 ВМГ м.Покровськ

Посадовці військової прокуратури провели особистий прийом

ТВО прокурора Львівського гарнізону Тарас Кохалик  та прокурор військової прокуратури Львівського гарнізону  Віталій Рибачук, сьогодні, 17 травня у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону провели прийом військовослужбовців - пацієнтів центру з особистих питань.

Відвідувачі
74
Статті
293
Перегляди статей
754529

Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.